KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262035
nr 1726 2035
oidentifierad konstnär, sista Styverns trappa, Signerad. Ise. Olja på duk, 37x33 cm, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:18:39
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Nobelservisen
Louise Adelborg (1885-1971)